Наша компанiя намагається задовольняти будь-якi побажання своїх клiєнтiв. Тому компанiя розпочинає продаж сланцевого покриття вiд вiдомого виробника Theise-Boger (Нiмеччина), продукцiя якого – це вишукана покрiвля для справжнiх аристократiв. Сланець – це матерiал, що народжується у надрах землi. Вiн на протязi багатьох рокiв захищає Ваш дiм вiд непогоди.

Колектив компанії ТОВ «УРСУС Закарпаття»

Вже більше 12 років відомий на вітчизняному ринку.

Основним видом діяльності є продаж покрівельних матеріалів провідних виробників з Європи.

Серед наших ділових партнерів відомі світові бренди, продукція яких відповідає всім європейським стандартам:

Creaton, Velux, Galeco, Волинь сталь.

Продукцiя зазначених компанiй – це високоякiснi покрiвельнi матерiали, що дарують комфорт та затишок у Вашому домi. Керамiчна черепиця – це європейська якiсть, перевiрена часом. Ви  можете бути впевненi, що з нашою продукцiєю Ваш будинок не тiльки буде не тiльки красивим, але й стiйким i мiцним.

Керамiчна черепиця вiд нашої компанiї – це великий вибiр продукцiї як за формами, так i за кольором. Завдяки цьому Ви зможете втiлити усi Вашi побажання щодо вигляду покрiвлi Вашого будинку.

“УРСУС Закарпаття” має широку дилерську мережу, яка забезпечує якiсний сервiс у Вашому мiстi. Досить зателефонувати нам – i Ви зможете вирiшити будь-якi питання стосовно обладнання даху вашого будинку.