Урсус закарпаття

Наша компанiя намагається задовольняти будь-якi побажання своїх клiєнтiв. Тому компанiя розпочинає продаж сланцевого покриття вiд вiдомого виробника Theise-Boger (Нiмеччина), продукцiя якого – це вишукана покрiвля для справжнiх аристократiв. Сланець – це матерiал, що народжується у надрах землi. Вiн на протязi багатьох рокiв захищає Ваш дiм вiд непогоди.

Про нас

Колектив компанії ТОВ «УРСУС Закарпаття»

Серед наших ділових партнерів відомі світові бренди, продукція яких відповідає всім європейським стандартам:

Керамiчна черепиця вiд нашої компанiї – це великий вибiр продукцiї як за формами, так i за кольором. Завдяки цьому Ви зможете втiлити усi Вашi побажання щодо вигляду покрiвлi Вашого будинку.

“УРСУС Закарпаття” має широку дилерську мережу, яка забезпечує якiсний сервiс у Вашому мiстi. Досить зателефонувати нам – i Ви зможете вирiшити будь-якi питання стосовно обладнання даху вашого будинку.

Продукцiя зазначених компанiй – це високоякiснi покрiвельнi матерiали, що дарують комфорт та затишок у Вашому домi. Керамiчна черепиця – це європейська якiсть, перевiрена часом. Ви  можете бути впевненi, що з нашою продукцiєю Ваш будинок не тiльки буде не тiльки красивим, але й стiйким i мiцним.

15

Років у сфері

Перевірені матеріали

Європейських виробників

1000

+

Задоволених клієнтів

Замір та розрахунок

Безкоштовно при замовленні металочерепиці

Потрiбно розумiти, що сучасний дах – це складна технологiчна будiвля. i її оформлення бажано довiряти лише професiоналам. Архiтектори компанiї “УРСУС Закарпаття” детально прорахують план Вашого даху та зможуть надати кориснi поради щодо його конструкцiї  та спорудження.

Безкоштовна консультація

Часті запитання

У нас завжди в наявгності матеріали провідних Європейських виробників, таких як CREATON AG (Німеччина), EURONIT (Польща), TONDACH (Австрія)

Зазвичай термін доставки залежить від країни виробника, та складає від 7 до 15 днів.

Замовлення можна зробити зателефонувавши за номерами телефонів на сайті, написавши на електронну скриньку або заповнивши форму зворотнього зв’язку.

Ви також можете отримати безкоштовну консультацію, замір і розрахунок - зателефонувавши за номерами телефону на сайті, або заповнивши форму зв’язку.