Водостічні системи GALECO / Монтаж

Монтаж водостічної системи GALECO STAL

1. Основні принципи  

Заплануйте водостічну систему, з огляду на:

  • величину системи (кількість стокових ліній), що дозволяє відвести води з Вашого даху;
  • кількість зливів, з′єднувальних елементів, заглушок, гаків (рекомендуємо відстань між гаками через кожен 1м або частіше), жолобів (1 жолоб = 3 погонних метри) і труб (1 труба = 3 або 1 пм) і фасонних елементів труб.

Пам′ятайте, що в системі GALECO STAL з′єднувальний елемент кріпиться жорстко на гаку до фронтальної дошки або крокв (лат), що стабілізує систему і вимагає точного планування місць установки гаків, що підтримують з′єднувальний елемент (кожні 304-305 см).

Пам′ятайте, що жолоб повинен виступати за покрівельну площину (як на малюнку № 1), щоб не бути єдиною опорою для сповзаючого з даху снігу і не може виступати за лінію продовження даху (мал. 1).
Жолоба слід встановлювати з рекомендованим нахилом 28 мм на 10 м (1:350).

Хоча термічне розширення металевого жолоба значно менше, ніж жолоба ПВХ, з′єднувальний елемент має рекомендовану лінію монтажу і не належить її перетинати (слід залишити мінімум 4 і максимум 10 мм вільними).

Необхідно застрахувати жолоб від зледеніння. Самий єфективний захист - це добре утеплення даху в поєднанні з протисніговими бар'єрами. Усе більш популярним є також застосування систем обігріву жолоба. Зледеніння не тільки навантажує жолоб, але й несприятливо впливає на герметичність системи.

На відміну від інших водостічних систем, доступних на ринку, жолоба GALECO STAL можна монтувати також після попередньої установки смуги над жолобом !!!

Жолоба GALECO можна встановлювати тільки після укладання покрівельного покриття. У такий спосіб виключається ризик ушкодження жолобів падаючими при укладанні даху предметами (мал. 1 А).
 2. Виставляння рівня

Визначіть місце зливу, пам′ятайте, що це завжди найнижчий пункт водостічної системи. 
Система GALECO STAL допускає чотири різних варіанти розміщення стічної труби. Визначіть позиції крайніх гаків і гаків, що підтримують з′єднувальні елементи (кожні 304-305 см) (мал. 2).

мал. 2

Між з′єднувальними елементами встановіть мінімум 2 гаки. У районах з великими снігопадами слід збільшити кількість гаків мінімум до 3 і установити протиснігові бар'єри (мал. 3). Точне планування гаків зі з′єднувальними елементами є основою простого і легкого монтажу.

мал. 3


По місцю запланованого зливу витніть отвір у жолобі й встановіть злив. Отвір можна вирізати, використовуючи вирубні або прості ножиці. Форма отвору повинна бути круглою (мал. 4)

мал. 4

 

Отвір можна застрахувати розчином.                                                                                                                        

Пам′ятайте про те, щоб досить міцно застебнути злив за допомогою бляшаних елементів, розташованих з його тильної сторони (мал. 4).

Встановіть жолоба, уставляючи їх спочатку в тильний, а потім у передній замок (мал. 5а, 5b).


Кутові елементи GALECO STAL 90° мають прокладки. Завдяки цьому рішенню, для з'єднання кутового елементу з жолобом не потрібне застосування з′єднувального елемента (мал. 5с). 

На відстані максимум 15 см від кутового елемента рекомендуємо установити гак (мал. 6).

 

Встановіть заглушки.

З′єднувальні елементи необхідно після монтажу додатково ущільнити покрівельним силіконом.

3. З'єднання зливу з ринвою або коліном

У дахів без навісу, злив вставляємо (за допомогою муфти) безпосередньо в трубу (мал. 7а). У дахів з навісом з'єднуємо злив з ринвою за допомогою двох колін і прирізаного на відповідну довжину відрізка труби (мал. 7b).

 

 

4. З'єднання двох ринв

Труби з'єднуються за допомогою муфти (мал. 8). У випадку труб зі звуженням вони з'єднуються між собою безпосередньо.

 5. Монтаж обойм

Обойми прикріплюються на відстані не більш 1,8 м (мал. 9) шурупами (дюбелями) довжиною, що відповідає товщині утеплення стіни. Спочатку вкручується дюбель, потім на нього вдягається алюмінієву колодку, і наприкінці монтується обойма. Завданням обойм є утримання труб у ветикальному положенні, тому не слід їх стягувати занадто сильно (обойма не повинна зтягувати трубу).

 

6. Завершення інсталяціі - водовідвід

а) Відвід на ґрунт - на кінці ринви слід встановити коліно. Мінімальна відстань зливу/коліна від ґрунту становить 20 см (мал. 10а).

 


b) Відвід у зливову каналізацію або резервуар під дощову воду. Наконечник труби слід вставити в отвір попередньо підготовленого відстійника (ревізії), що з'єднує водостічну систему зі зливовою каналізацією (мал. 10b.)

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Rambler's Top100