Мансардні вікна VELUX / Іновація

  Сучасні технології, максимум комфорту. "Розумні" вікна Integra з найновішою системою управління io-homecontrol. Сонтролюйте клімат та освітлення у кімнаті за допомогою дистанційного пульту. Програмуйте функції вікна. До склату входить монтажний комплект для надійного встановлення вікна.

У вітальні все має бути максимально комфортно, логічно та просто. Тут важливими є і гарний мікроклімат влітку та взимку, сучасний естетичний інтер’єр, і гарний краєвид з вікна. І головне: можливість керувати світлом та вентиляцією з будь-якої точки приміщення.

 Що входить до комплекту та чому: «Розумне» вікно з дистанційним керуванням та сенсором дощу. Сучасна рулонна штора з електроприводом для декору вікна. Маркізет для захисту від спеки. Все автоматизоване. Ви легко керуєте освітленням та мікрокліматом за допомогою самого лише пульту, не піднімаючись з дивану! Комплект для встановлення та відкоси – забезпечують надійний монтаж, захист від морозу та вологи, а також гарне внутрішнє оздоблення навколо вікна.


Бажаєте спати у темряві, а прокидатися при сонячному світлі, бо ролети відчиняться  у запланований особисто Вами час? Бажаєте мати надійний захист від спеки та комах влітку та затишок зимою? Тоді цей комплект для спальні чи дитячої кімнати саме для Вас.

Що входить до комплекту та чому: «Розумне» вікно з дистанційним керуванням та сенсором дощу. Рулонна штора з електроприводом для приглушеного світла у Вашій спальні. Ролети для повного затемнення та захисту від спеки та шуму. Все автоматизовано. Комплект для встановлення та відкоси – забезпечують надійний монтаж, захист від морозу та вологи, а також гарне внутрішнє оздоблення навколо вікна.


У ванній кімнаті завжди волого, тому всі елементи комплекту для ванної повинні бути вологостійкими. Якщо у Вашій ванній кімнаті складно дотягнутися до вікна (особливо лежачи у ванній), то найзручнішим рішенням для Вас буде комплект «Ванна» серії «Інновація». Ви можете керувати вікном та жалюзі за допомогою пульту, а також «програмувати» вікно, наприклад, на автоматичне відчинення після того, як Ви вийшли.

Що входить до комплекту та чому: Біле вологостійке (поліуретанове) вікно з дистанційним керуванням. Воно може бути запрограмоване на відчинення після того, як Ви залишите ванну. Жалюзі з електроприводом – ще одне зручне пристосування. адже влітку у ванній повинно бути прохолодно, а не спекотно. Комплект для встановлення та відкоси – забезпечують надійний монтаж, захист від морозу та вологи, а також гарне внутрішнє оздоблення навколо вікна.


Ви плануєте встановити вікно верхнього світла у коридорі, над сходами чи у приміщенні з «додатковим освітленням»?  Вікном повинно бути максимально легко користуватися для провітрювання. Воно має зручно митися – до того ж, беручи до уваги висоту його розміщення, бажано робити це рідше... Що ж, таке рішення існує – комплект «Верхнє світло»!

Що входить до комплекту та чому: Дерев’яне вікно з дистанційним керуванням – зручно для провітрювання. Зовнішнє скло вікна – з «самоочисним» покриттям, тому Ваші вікна верхнього світла будуть довше залишатися чистими та легко митися під час дощу, без підтікань. У комплекті є й маркізет з електроприводом для захисту від спеки. Комплект для встановлення та відкоси – забезпечують надійний монтаж, захист від морозу та вологи, а також гарне внутрішнє оздоблення навколо вікна.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Rambler's Top100