Мансардні вікна VELUX / Стандарт

   Зручні, надійні, практичні - такі вікна та аксесуари підібрані для цієї серії. До того ж вони оптимально поєднують у собі ціну та якість. До даного рішення обовязково входить монтажний комплект для надійного встановлення вікна у покрівлю - щоб у Вашому домі було тепло та затишно і в дощ, і в мороз.

Кожна вітальня просто зобов’язана бути затишною, комфортною та функціональною. Тут важливі гарний мікроклімат (тепло зимою, не дуже спекотно влітку), безпека для дітей, гарний краєвид із вікна.

 Що входить до комплекту та чому: Класичне вікно – добре зберігає тепло, надійне, практичне. «Самоочисне» скло ззовні (вікно завжди має чистий вигляд). Зовнішній маркізет для захисту від спеки. Готова штора – легко встановлюється, допомагає сховатися від сонця та зацікавлених очей.Комплект для встановлення та відкоси – забезпечують надійний монтаж, захист від морозу та вологи, а також гарне внутрішнє оздоблення навколо вікна.


Хочете бути впевненими у тому, що Ви та Ваші діти добре висипатимуться? Для цього у спальні та дитячій кімнаті має бути все для здорового сну: комфортне тепло, відсутність протягів, можливість повного затемнення кімнати, тиша, а також захист від комарів та мух.

 Що входить до комплекту та чому: Класичне вікно добре утримує тепло та захищає від шуму. Затемнююча штора забезпечує міцний сон, захищаючи від яскравого світла. Зовнішній маркізет захищає від світла, а москітна сітка – від комарів та мух. Комплект для встановлення та відкоси – забезпечують надійний монтаж, захист від морозу та вологи, а також гарне внутрішнє оздоблення навколо вікна.


У ванній кімнаті завжди волого, тому всі елементи комплекту для ванної  повинні бути вологостійкими та зручними у догляді. Зазвичай у ванній переважає біле світло – тому всі елементи комплекту «Ванна» нами підібрані у такому ж колірному рішенні. Також важливими є захист від протягів та можливість вентиляції.

 Що входить до комплекту та чому: Біле вікно з поліуретановим покриттям – ідеальне для вологих приміщень. Воно прослужить довго, а вентиляцію забезпечить клапан-кватирка. Жалюзі під колір вікна – захищають від сторонніх поглядів. Обробка навколо вікна (відкос) також біла. Все легко миється. Комплект для встановлення та відкоси – забезпечують надійний монтаж, захист від морозу та вологи, а також гарне внутрішнє оздоблення навколо вікна.


Якщо у Вашій мансарді планується розмістити офіс чи кабінет, у ній необхідно забезпечити тишу, рівномірне освітлення робочого місця та комфортний мікроклімат з гарною вентиляцією. Комплект «Офіс» підібраний саме до таких вимог, до того ж він добре вписується у функціональний стиль ділового приміщення.

 Що входить до комплекту та чому: Класичне вікно – добре зберігає тепло та захищає від шуму, є вентиляція. Зовнішній маркізет для захисту від спеки. Зручні жалюзі для регулювання освітлення. Комплект для встановлення та відкоси – забезпечують надійний монтаж, захист від морозу та вологи, а також гарне внутрішнє оздоблення навколо вікна.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Rambler's Top100