Мансардні вікна VELUX / Дизайн

   До комплектів цієї серії включено елементи, що підкреслюють унікальність інтерєру Вашої кімнати. Здивуйте друзів розкішним краєвидом з вікна та незвичайними шторами. Грайте зі світлом чи повністю "вимикайте" його. А зберегти тепло та затишок у кімнаті допоможе зручний комплект для встановлення.

У Вашій мансарді високий пристінок? За допомогою рішення «Панорама» Ви зможете вигідно обіграти геометрію покрівлі та створити стильне приміщення з ефективним освітленням та гармонійним інтер’єром.

Що входить до комплекту та чому? Комбінація панорамного та вертикального мансардних вікон. Для обох вікон передбачено штори Дуо (два в одному: можуть використовуватися як затемнюючі або як декоративні штори-плісе), а також затемнююча штора для нижнього елементу. Для захисту від спеки використовується маркізет. Комплект для встановлення та відкоси – забезпечують надійний монтаж, захист від морозу та вологи, а також гарне внутрішнє оздоблення навколо вікна.


Інколи необхідно добре освітити певну частину кімнати: місце для дитячих ігор або робочий стіл. Тоді зручніше комбінувати вікна, встановивши їх поруч. Така комбінація виглядає цікаво і з точки зору інтер’єру. Максимум комфорту.

Що входить до комплекту та чому? Два класичних мансардних вікна, розташованих поруч на відстані 10см. Це створює ефект великого світлового простору. Штори та маркізети на обидва вікна – Ваші вікна будуть гарно оформлені, у спеку в приміщенні буде прохолодно. Комплект для встановлення та відкоси – забезпечують надійний монтаж, захист від морозу та вологи, а також гарне внутрішнє оздоблення навколо вікна.


Похила стеля Вашої мансарди починається відразу від підлоги? Існує можливість встановити рішення «Вертикаль», щоб вікна розпочиналися прямо від підлоги. Тоді, подивившись догори, Ви побачите небо та зорі. Подивитесь прямо – горизонт з заходом сонця, донизу – сад з квітами. Якщо відчините верхнє вікно та визирнете назовні, Ви відчуєте себе ніби на балконі. Простір плюс огляд.

Що входить до комплекту та чому?Комбінація з двох вікон по вертикалі. Вгорі – панорамне вікно (відчиняється вгору-назовні чи по-центру). Знизу – «глухе» вікно. На обидва вікна передбачено штори Дуо (використовуються як затемнюючі або як декоративне плісе) та маркізет (для захисту від спеки). Комплект для встановлення та відкоси – забезпечують надійний монтаж, захист від морозу та вологи, а також гарне внутрішнє оздоблення навколо вікна.


 

Шикарне рішення з балконом пасує для віталень та спалень категорії «Люкс». Результат – величезний світлий простір та насолода природою. Є чим здивувати гостей: багато світла,  приголомшливий краєвид, вихід на природу за кілька секунд. Дивовижно виглядає ззовні. Вимоги до архітектури покрівлі: нахил від 35° до 53°, похила стеля повинна починатися від підлоги, без пристінку.

Що входить до комплекту та чому? Комбінація вікна-балкону Кабріо та рішення «Вертикаль». У комплекті також стильні штори Дуо (використовуються як затемнюючі або як декоративні плісе) та маркізети для захисту від спеки. Комплект для встановлення та відкоси – забезпечують надійний монтаж, захист від морозу та вологи, а також гарне внутрішнє оздоблення навколо вікна.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Rambler's Top100